Poniżej zamieszczamy najciekawsze pytania nadesłane przez odwiedzających naszą stronę, wraz z odpowiedziami. Dziękujemy naszym Respondentom za współpracę w rozwijaniu niniejszego działu.


 
  Mamy problem dotyczący prezentów. Gusta naszych krewnych i znajomych odbiegają znacząco od naszych. Czy na pytanie, co chcielibyśmy w prezencie, można odpowiedzieć, ze preferujemy pieniądze? Czy to wypada?

  Planujemy wesele na 30 osób. Chcielibyśmy zrobić stół szwedzki. Jak ma on wyglądać, co powinno się na nim znaleźć?

  W lipcu w USC wychodzę za mąż. Chciałabym zapytać czy pasuje wybrać suknię ślubną w kolorze białym?

  Czy mając 10-miesieczną córeczkę mogę iść do ślubu w welonie? Czy to wypada? Czym można go zastąpić?

  Planujemy urządzić przyjęcie weselne na około 20 osób. Nie wiemy jak mogłoby ono przebiegać.

  Chcielibyśmy wziąć ślub za granicą. Zastanawiamy się nad wyjazdem we dwoje na jakąś egzotyczną wyspę lub do urokliwego miejsca w Europie, np. Włoch, Grecji czy Hiszpanii. Czy zajmują się Państwo takimi zamówieniami lub jesteście w stanie wskazać biuro podróży, które organizuje takie wyjazdy?

  Oboje z partnerem mieszkamy w mojej rodzinnej miejscowości i tu też będzie ślub. Goście z mojej strony w większości są miejscowi, natomiast goście narzeczonego pochodzą z jego rodzinnych stron, oddalonych o 100 km. Nasze wesele będzie niewielkie, ponieważ musimy liczyć się z kosztami. Moje pytanie brzmi: czy naszym obowiązkiem jest opłacenie zakwaterowania dla gości? To praktycznie połowa zaproszonych, a koszt byłby dla nas wysoki. Czy zapraszając należy wspomnieć, że nie opłacamy hotelu? Jak rozwiązać ten problem?

  Mam 33 lata i w czerwcu wychodzę za mąż. Będzie to ślub konkordatowy. Mam 12-letniego syna.
Czy z racji wieku i tego, że mam status panny z dzieckiem, mogę włożyć do ślubu białą sukienkę? Byłam w wypożyczalniach i przymierzałam sukienki koloru toffi, złote, ecru, ale w białej wyglądam najkorzystniej.
Poza tym mój partner chciałby ubrać stalowy garnitur bądź stalową kamizelkę z musznikiem. Wybrana biała sukienka ma srebrne hafty.

  Moja mama niestety nie żyje. W jakim momencie wesela należy pojechać na cmentarz z kwiatami?

  Planujemy ślub w połowie kwietnia, więc pogoda może być jeszcze lekko zimowa. Proszę nam podpowiedzieć, gdzie można zrobić ciekawe zdjęcia ślubne (nie bardzo odpowiada nam studio). Za propozycję odnośnie pleneru także byłabym wdzięczna – może aura jednak dopisze?

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Proszę wysłać Swoje zapytanie - odpowiedzi na najciekawsze pytania zostaną opublikowane na łamach serwisu
 
Pytanie:
Państwa e-mail:
 
Dane osobowe naszych Respondentów nie będą publikowane
 
 
 
|
 
English