Ważne wydarzenia w historii firmy wymagają niecodziennej oprawy, warto więc powierzyć ich organizację profesjonalistom. Agencja AMP zajmuje się przygotowaniem i koordynacją imprez firmowych o charakterze integracyjnym, promocyjnym, szkoleniowym i okolicznościowym - od wielkiego korporacyjnego pikniku, po kameralny bankiet dla VIPów.
Zapewnimy profesjonalną obsługę i zatroszczymy się o najmniejsze szczegóły organizacyjne tak, aby każda impreza zapisała się na długo w pamięci gości i przebiegała bez żadnych zakłóceń.

W ramach przygotowań do imprezy zatroszczymy się o wszystkie kluczowe elementy

 
 
                         Scenariusz
Dopracowany scenariusz to klucz do sukcesu! Pomożemy Państwu wybrać motyw przewodni imprezy i nadać jej dowolną konwencję spośród dziesiątków naszych propozycji. Aby przygotować indywidualnie dopasowany scenariusz, bierzemy pod uwagę przede wszystkim Państwa oczekiwania, a także specyfikę Firmy.
do góry
                         Koordynacja
W dniu imprezy zadbamy o to, by przebiegała ona bez przykrych niespodzianek, zgodnie z ustalonym planem. Zatroszczymy się także o komfort i bezpieczeństwo wszystkich gości. Zrobimy wszystko, by zaoszczędzić Państwu niepotrzebnego stresu.
do góry
                         Miejsce
W zależności od charakteru imprezy może to być zabytkowe wnętrze, restauracja, hotel lub plener. Spośród ofert naszych partnerów zaproponujemy te obiekty, które spełnią podane przez Państwa kryteria.
do góry
                         Catering
O posiłki zadbają współpracujące z nami renomowane firmy cateringowe, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienia oraz zapewnią serwis na najwyższym poziomie.
do góry
                         Oprawa artystyczna
Z naszej bogatej bazy mogą Państwo wybrać profesjonalny zespół muzyczny, doświadczonego DJ’a, a także konferansjerkę na najwyższym poziomie. Zapewnimy także najwyższej klasy sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy.
do góry
                         Dekoracja/ scenografia
Z przyjemnością polecimy Państwu usługi dekoratorów, którzy wykonają scenografię odpowiednią do charakteru imprezy i Państwa gustów.
do góry
                         Dodatkowe atrakcje
Jeśli chcecie Państwo uświetnić swoją imprezę niecodziennymi atrakcjami - służymy nieograniczoną ofertą. Mogą to być występy gwiazd estrady, pokazy tańca, iluzji, pantomimy, fajerwerków czy cała gama urządzeń rekreacyjnych. A może wybierzecie niesamowite lodowe rzeźby? Jedyne ograniczenie stanowi Wasza wyobraźnia.
do góry
                         Inne
Dzięki współpracy z licznymi firmami branży rozrywkowej możemy zapewnić Państwu pełne wyposażenie techniczne (namioty, stoły, ławy, krzesła, zaplecze techniczne i audiowizualne, transport, ochrona). Na życzenie zadbamy o uwiecznienie przebiegu imprezy w formie reportażu zdjęciowego lub filmowego. Dostarczymy upominki dla uczestników i gadżety firmowe.
do góry
                         Referencje
Z naszych usług skorzystały dotychczas między innymi Firmy:
- Bank Zachodni WBK S. A.,
- Bumar Sp. z o. o.,
- Wago Elwag,
- Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu,
- Solvadis Polska Sp. z o.o.,
- Norauto Polska Sp. z o. o. - Centra Wrocław, Sosnowiec, Żory, Łódź
- Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.

Na życzenie udostępnimy Państwu listę referencyjną.

do góry
 
Zrealizujemy nawet najbardziej niezwykłe pomysły - zarówno nasze autorskie propozycje, jak i wedle postawionych przez Państwa wymagań.
Każdą ofertę tworzymy w sposób zindywidualizowany, dlatego w celu uzyskania "skrojonej na miarę" oferty prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny..

do góry


 
|
 
English