Wesele tuż tuż, a zespołów jak na lekarstwo? Wszystkie lokale zajęte od roku?
Przebywacie za granicą i nie możecie osobiście wszystkiego dopilnować?
A może po prostu nie macie czasu lub nie wiecie, jak zorganizować wesele?

Dzięki współpracy z ponad setką firm branży ślubnej oraz kilkuletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zorganizować ślub i wesele Waszych marzeń - oryginalnie, na najwyższym poziomie, nawet na ostatnią chwilę.

Przeczytajcie, co możemy Wam zaoferować

 
 
                         Zaproszenia
W naszej ofercie znajdziecie Państwo ekskluzywną kolekcję zaproszeń sprowadzanych z Belgii, produkty największych polskich producentów, jak również niepowtarzalne wyroby hand-made, wykonane na indywidualne zamówienie. Konsultant Agencji zaprezentuje Państwu projekty zaproszeń lub zawiadomień i doradzi ich wybór. Pomożemy również zredagować tekst zaproszeń, zajmiemy się ich drukiem, wysyłką i potwierdzeniem przybycia gości. Do stylu zaproszeń mogą nawiązywać winietki stołowe, karty weselnego menu, przywieszki na alkohol oraz podziękowania dla uczestników wesela.
do góry
                         Stylizacja
Współpracujący z nami styliści to prawdziwi profesjonaliści, mogący pochwalić się znajomością najnowocześniejszych technik stosowanych przez światowych mistrzów stylizacji, wizażu i fryzjerstwa. Ich fachowe doradztwo obejmuje dobór garderoby, obuwia, dodatków, biżuterii i wiązanki ślubnej oraz makijażu i fryzury. Obojgu Narzeczonym będą asystować i doradzać przy przymiarkach w prestiżowych salonach mody ślubnej lub pracowniach projektantów i krawców. Makijaż i fryzurę - próbne oraz w dniu ślubu - wykonają w Państwa domu lub w innym, dogodnym dla Was miejscu.
Dopełnieniem Waszego wizerunku ślubnego są specjalne programy pielęgnacyjne i stylizacja paznokci w renomowanych studiach kosmetycznych.
Nie zapomnimy także o Waszych Rodzicach, świadkach, druhnach, drużbach i druhenkach!
do góry
                         Przyjęcie weselne
Stare zamczysko, dworek, pałac, renomowana restauracja, zabytkowy lub supernowoczesny hotel w okolicach urokliwego wrocławskiego Rynku czy szacownych murów Ostrowa Tumskiego... Wszystkie te miejsca, goszczące nierzadko sławne osobistości, stawiamy teraz do Państwa dyspozycji. Spośród ofert naszych Partnerów zaproponujemy te obiekty, które spełniają podane przez Was kryteria - pod względem wielkości, stylu, usytuowania i ceny. W wybranej lokalizacji dokonamy rezerwacji i doradzimy przy komponowaniu menu weselnego, zaś u mistrzów cukiernictwa zamówimy jedyny w swoim rodzaju tort. Nasi dostawcy zapewnią nieograniczony asortyment alkoholi.
do góry
                         Catering
Współpracujemy z wiodącymi firmami cateringowymi, dysponującymi znakomicie wyszkoloną obsługą i nowoczesnym sprzętem, a przede wszystkim spełniającymi najsurowsze normy sanitarne. Dzięki temu mamy możliwość zorganizowania Państwa imprezy w dowolnie wybranym miejscu. Gwarantujemy, że menu i jakość serwisu zadowolą nawet najbardziej wymagających.
do góry
                         Kwiaty i dekoracje
Partnerami Agencji AMP w zakresie oprawy kwiatowej uroczystości są mistrzowie florystyki, obdarzeni smakiem i nieograniczoną inwencją. Skomponują dla Państwa nie tylko niepowtarzalny bukiet ślubny, ale nawiązując do jego stylu, wykonają wszelkie pozostałe elementy aranżacji kwiatowej: przypinki Pana Młodego i gości, dekorację samochodu, kościoła i lokalu weselnego. Nie zapomną także o kwiatach na tradycyjne podziękowania Rodzicom.
Z przyjemnością polecimy Państwu również usługi naszych dekoratorów, którzy wyczarują dla Was scenografię odpowiednią do stylu ceremonii, gustów i wyobrażeń. Niebanalne aranżacje - z balonów, kwiatów czy tkanin, skomponowane z grą światła - zrealizują ze smakiem, elegancją i dbałością o najdrobniejsze szczegóły.
do góry
                         Uroczystości w plenerze
Zajmują w naszej ofercie miejsce szczególne, stanowiąc jednocześnie miłe wyzwanie. Jesteśmy przekonani, że dysponujemy wszystkimi elementami niezbędnymi do perfekcyjnej organizacji ślubu i wesela na powietrzu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: namioty dowolnej wielkości, stoły (także okrągłe), krzesła z pokrowcami oraz wspomniane wcześniej usługi cateringowe i dekoratorskie.
do góry
                         Oprawa muzyczna
W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo zarówno najlepsze zespoły muzyczne, jak i doświadczonych DJ'ów (w tym prezenterów radiowych i klubowych), którzy sprawią, że podczas przyjęcia weselnego Wasi goście nie usiedzą na miejscach. Uroczystość ślubną natomiast uświetnią wykonawcy muzyki klasycznej (śpiew solowy, chór, fortepian, instrumenty smyczkowe, trąbka, harfa, zespół gospel).
do góry
                         Fotografia
Zadbamy, aby za sprawą współpracujących z Agencją artystów-fotografików, Państwa zdjęcia stanowiły najpiękniejsze i najtrwalsze pamiątki tego szczególnego dnia. Wykonają oni najwyższej jakości, niebanalne fotografie reportażowe i studyjne. Zaproponują lokalizacje dla sesji w plenerach lub też zrealizują je w Państwa ulubionych miejscach. Materiały zdjęciowe przekażemy Wam w formacie cyfrowym i tradycyjnych odbitek. Zaskoczymy Państwa oryginalnymi albumami ślubnymi opracowanymi według indywidualnego wzorca.
do góry
                         Film
Zatrudniając wyłącznie profesjonalnych i doświadczonych operatorów, oświetleniowców, dźwiękowców i montażystów, wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt, uwiecznimy Państwa wielki dzień w formie oryginalnego reportażu. Wplecione w fabułę wywiady z gośćmi przeprowadzi oczywiście zawodowy dziennikarz. Wcześniej uzgodnimy z Państwem scenariusz filmu, który dostarczymy Wam w dowolnie wybranym formacie i wersji językowej.
do góry
                         Transport Młodej Pary i gości weselnych
Tylko od Państwa zależy, jaki pojazd powiezie Was do ślubu. Zaproponujemy Młodej Parze eleganckie limuzyny, auta retro i zabytkowe amerykańskie krążowniki szos, pochodzące z prywatnej kolekcji. Dla podkreślenia romantycznej atmosfery zarezerwujemy dla Państwa konną dorożkę czy statek spacerowy. Wynajęcie balonu lub samolotu także nie stanowi problemu! Skoordynujemy transport gości weselnych komfortowymi autobusami lub busami. A może spodobałaby się im przejażdżka tramwajem "Jaś i Małgosia" albo autobusem "Fredruś"?
do góry
                         Atrakcje
Jeśli życzeniem Młodej Pary byłoby skonstruowanie scenariusza odbiegającego od tradycyjnego, mamy w zanadrzu cała gamę atrakcji, dzięki którym można nadać weselu określoną konwencję (np. staropolską czy barokową) lub po prostu wykorzystać poszczególne elementy jako "gwóźdź programu". Wybór jest praktycznie nieograniczony, ale najpopularniejsze są pokazy tańca połączone z oryginalnymi konkursami, karaoke, pantomima i iluzja (sprawdzają się szczególnie podczas wesel wielonarodowych) oraz zapierające dech w piersiach pokazy fajerwerków.

Słodki sposób na integrację gości i absolutny hit imprez - czekoladowe fontanny - również znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

Mamy dla Państwa także inne efektowne dodatki, między innymi: pirotechniczne kaskady i fontanny, pękające balony i confetti - dla wspaniałego efektu na przykład podczas pierwszego tańca Młodej Pary. A także księgi gości wykonywane na indywidualne zamówienie oraz słodkie, gustowne upominki dla gości. Do kościoła możemy przygotować poduszkę na obrączki oraz rożki z płatkami lub pudełeczka z ryżem, którego deszczem obsypią Was goście.

do góry
                         Koordynacja
Stanowi najważniejszy i najbardziej odpowiedzialny element naszej pracy. Usługa koordynacji obejmuje okres przygotowań przedślubnych, dzień ślubu i wesela oraz zamknięcie wszystkich spraw, gdy już przebrzmią weselne dzwony.

W trakcie przygotowań naszą rolą jest przede wszystkim przeprowadzenie wszystkich prac w sposób jak najmniej absorbujący Młodą Parę. W rękach koordynatora skupione są wszystkie oferty branży ślubnej, dzięki czemu Narzeczeni mogą swobodnie je dobierać, nie martwiąc się o umowy, zaliczki i szczegółowe ustalenia. Wszystkie sprawy związane ze ślubem i weselem załatwiają w jednym miejscu i najdogodniejszą dla Siebie drogą (osobiście, telefonicznie lub korespondencyjnie - e-mailowo). Jesteśmy do Państwa dyspozycji jako doradcy we wszelkich kwestiach związanych ze ślubem i weselem, rozwiejemy Wasze wątpliwości, przybliżymy obyczaje i tradycje ślubne oraz weselny savoir vivre. Przeprowadzimy przez zawiłości formalności przedślubnych. Z przyjemnością podpowiemy teksty błogosławieństwa, tradycyjnego powitania Młodej Pary, przemówień czy podziękowania dla Rodziców. Zaprezentujemy czytania liturgiczne odpowiednie do mszy ślubnej i piosenki na pierwszy taniec. Doradzimy, jak rozmieścić gości w orszaku ślubnym i przy weselnych stołach. Na bieżąco będziemy Was informować o statusie prac.

W Wielki Dzień nasi konsultanci będą towarzyszyli Państwu od początku porannych przygotowań aż do późnych godzin nocnych. Nadzorując przygotowania do ślubu i wesela, skoordynują prace dekoratorów i florystów, obsługi cateringowej, specjalistów od oświetlenia i nagłośnienia oraz pozostałych wykonawców. Otoczą szczególną opieką Młodą Parę, zadbają także o komfort gości - ich transport i zakwaterowanie, przygotowanie na powitanie Nowożeńców, zajęcie miejsc w kościele i przy stołach weselnych. Nie zapomnimy oczywiście o specjalnym programie dla najmłodszych Uczestników przyjęcia.
Podczas ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego koordynator będzie dyskretnie czuwał nad przebiegiem imprezy, zgodnie z ustalonym wspólnie z Państwem scenariuszem. Otrzymane przez Państwa kwiaty i prezenty zostaną przewiezione we wskazane miejsce.

Nasza praca kończy się około tygodnia-dwóch po ślubie, kiedy zamkniemy rozliczenia ze wszystkimi podwykonawcami i w imieniu Młodej Pary wyślemy gościom podziękowania za udział w uroczystościach. Teraz pozostaje tylko czekać na fotograficzne i filmowe pamiątki.

 
Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Jeśli Państwa życzenia wykraczają poza przedstawiony zakres oferty, spełnimy je specjalnie dla Was.

do góry


 
|
 
English