Maturzyści są pochłonięci nauką, ich Rodzice ciężką pracą a Dyrekcja ma milion spraw na głowie... a więc kto zorganizuje Studniówkę? Czy co roku musi pojawiać się ten sam problem? Czy Studniówka może zorganizować się sama?
Od teraz może!!!

Kilkuletnie doświadczenie oraz współpraca z licznymi firmami branży rozrywkowej pozwala nam wziąć na siebie cały ciężar i odpowiedzialność, związane z przygotowaniem i koordynacją Balu Studniówkowego. Jesteśmy w stanie zorganizować niezapomnianą Studniówkę na najwyższym poziomie, bezpiecznie i w granicach budżetu każdego Rodzica.

Oto, co mamy do zaoferowania.

 
                          Miejsca
Dysponujemy rozbudowaną bazą renomowanych restauracji, zameczków, dworków lub nowoczesnych hoteli. Wszystkie te miejsce stoją otworem dla Maturzystów i Kadry Nauczycielskiej. Spośród nich wybierzemy wspólnie to, które spełni podane przez Was kryteria - pod względem wielkości, usytuowania i ceny. W wybranej lokalizacji pomożemy skomponować menu i dokonamy wszelkich ustaleń. Prawdziwym "gwoździem programu" może być natomiast, wykonany przez mistrzów cukiernictwa, jedyny w swoim rodzaju tort - np. w kształcie Waszej Szkoły!
 
do góry
                          Catering
Jeśli zapragniecie zorganizować swój Bal w miejscu, w którym nie ma zaplecza restauracyjnego, posiłki przygotują dla Was współpracujące z nami firmy cateringowe. Gwarantujemy, że menu i jakość serwisu zadowolą nawet najbardziej wymagających.
do góry
                          Oprawa muzyczna
Współpracujemy z najlepszymi zespołami muzycznymi, jak i z doświadczonymi DJ'ami (w tym prezenterami radiowymi i klubowymi), którzy sprawią, że podczas Studniówki nikt nie będzie podpierał ściany. Zapewnimy profesjonalną konferansjerkę, która poprowadzi konkursy, zabawy czy karaoke. Nawet Grono Pedagogiczne będzie bawiło się do rana!
do góry
                          Zdjęcia, film
Czy chcecie mieć zdjęcia i film, do których z przyjemnością będziecie wracać? A może kiedyś z dumą pokażecie swoim dzieciom, jak bawiliście się na Studniówce? Dobre zdjęcia i ciekawy reportaż video to najtrwalsze pamiątki, dlatego warto by były one najwyższej jakości. Współpracujący z nami fotograficy, operatorzy i montażyści to profesjonaliści, którzy zaskoczą Was niebanalnymi pomysłami.
do góry
                          Atrakcje
Pragniecie, żeby to Wasza Studniówka była naprawdę niezapomniana i oryginalna? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Mamy w zanadrzu całą gamę atrakcji, dzięki którym Wasza Uroczystość będzie niepowtarzalna. Czy będzie to czekoladowa fontanna, pokaz tańca, konkurs karaoke czy może zapierający dech w piersiach pokaz fajerwerków lub stylizowany program artystyczny - zależy już tylko od Waszej wyobraźni.
do góry
                          Koordynacja
Kiedy już nadejdzie Wielki Dzień, będziemy dyskretnie czuwać nad przebiegiem Balu, zgodnym z ustalonym scenariuszem. Dopilnujemy, aby przebiegał on bez zakłóceń i przykrych niespodzianek. Zadbamy o komfort i bezpieczeństwo przyszłych Abiturientów oraz ich Gości, otaczając ich szczególną opieką.
Zatroszczymy się o najdrobniejszy szczegół, a Wy zaoszczędźcie czas i pozbędziecie się niepotrzebnego stresu.
do góry
                          Specjalnie dla Dziewcząt
Na pewno każda z Was na pierwszym balu w Swoim życiu chce czuć się jak księżniczka, lecz zdaje Sobie sprawę, że dobór stroju, fryzury i makijażu nie jest prostą sprawą. Dlatego też możemy zaoferować Wam profesjonalne doradztwo przy zakupach lub szyciu wymarzonej kreacji oraz doborze dodatków. Efektu dopełnią perfekcyjny makijaż i fryzura, wykonane przez prawdziwych stylistów.
do góry
                          Co jeszcze?
Oczywiście dostarczymy Wam zaproszenia. Jeśli Sobie tego zażyczycie, możemy także w Waszym imieniu zamówić kwiaty na podziękowania Wychowawcom oraz zadbać o zakup symbolicznych czerwonych podwiązek. Jesteśmy w stanie spełnić dodatkowe, zupełnie nietypowe życzenia (limuzyną na Studniówkę?...) - wystarczy tylko zapytać.
 
|
 
English